Gdzie podrywać kobiety?

Dużo osób zastanawia się nad tym aspektem. Teoretycznie możliwości jest bardzo dużo. Mężczyźni mogą bowiem flirtować na rozmaite sposoby i w różnych miejscach. Gdzie jednak znaleźć panie z którymi będzie można wiązać dalszą przyszłość? W jakich miejscach flirt jest zaś często skazany na porażkę?

Czy dyskoteki to dobre rozwiązanie na podryw?

Wielu osobom dyskoteki jawią się jako idealne miejsce na podryw. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować sił w takiej lokalizacji. W trakcie weekendów nie brakuje w nich kobiet. Często są one same czy z koleżankami, dlatego istnieje szansa, żeby podejść i przekonać do siebie wybraną panią. Niemniej jednak takie lokalizacje wcale nie są takie dobre, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Składa się na to kilka czynników. Nierzadko do takich miejsce przychodzą dziewczyny, które nie są gotowe długotrwałe związki. Poza tym nie brakuje kobiet, które mają zbyt przesadne wymagania, a szukają na przykład bogatych sponsorów.

To oczywiście sprawia, że duża ilość facetów dostaje po prostu „kosza”. Nie da się ukryć, że w takich miejscach samo podrywanie też jest bardzo utrudnione. Wszystko ze względu na głośną muzykę i ogólnie panujący hałas. Druga strona medalu jest jednak taka, że w takich lokalizacjach stosunkowo łatwo jest nawiązać kontakt. Wystarczy bowiem podejść do konkretnej osoby i zaprosić ją do tańca. Potem można z nią porozmawiać na rozmaite tematy, postawić drinka itp. Trzeba jednak brać pod uwagę zalety oraz wady podrywania w tych lokalizacjach.

Gdzie można znaleźć ambitne kobiety?

Analizując dyskoteki trzeba mieć na uwadze to, że nierzadko do takich miejsc nie przechodzą kobiety, które są ambitne. Oczywiście, nie wolno generalizować. Są jednak kobiety, które omijają takie głośne miejsca szerokim łukiem i stawiają na inne formy rozrywki. Gdzie można zatem znaleźć panie, które podchodzą do życia w sposób ambitny? Bardzo dobrym pomysłem jest na przykład zapisywanie się na kursy języków obcych. Nie brakuje tam kobiet,  które chcą poprawiać swoje kwalifikacje lingwistyczne. To świetny sposób dla mężczyzn, aby poznać być może drugą połówkę. Na takich kursach jest bardzo wiele interakcji.

Sprawdź więcej na stronie uwodzenie.org – dowiedz się, na czym polega skuteczne uwodzenie

Chodzi o wzajemne konwersacje, wykonywanie zadań czy pracę w grupach itp. Nie brakuje możliwości, aby po prostu zagadać do drugiej osoby. Poza tym kursanci często się ze sobą integrują po premierowych zajęciach – na przykład w kawiarniach. To także dobry sposób, aby zacząć rozmawiać z osobą, która najbardziej przypadła do gustu. Poza kursami warto również wspomnieć o wykładach, spotkaniach literackich czy rozmaitych organizacjach itp.

Dlaczego podrywanie na ulicach to zły pomysł?

Niektórzy uważają, że podrywać można zawsze i wszędzie – nawet kobiety, które idą ulicą. Jest to jednak błędne podejście do tematu. Trzeba podkreślić, że w zdecydowanej większości przypadków panie nie będą zainteresowane dalszą znajomością. Poza tym nie tacy mężczyźni są uważani za wyjątkowo zdesperowanych, co już na samym początku nie stawia ich w zbyt dobrym świetle. Wydaje się zatem, że warto porzucić taką właśnie opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *